رفتن به بالا
 • جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
 • الجمعة ۱ محرم ۱۴۳۹
 • 2017 Friday 22 September

  نرخ ارز امروز

  USD دلار آمريکا 33,570 ریال
  GBP پوند انگليس 45,292 ریال
  CHF فرانک سويس 34,566 ریال
  AED درهم امارات متحده عربي 9,138 ریال
  JPY100 يکصد ين ژاپن 29,857 ریال
  CAD دلار کانادا 27,211 ریال
  TRY لير ترکيه 9,580 ریال
  AUD دلار استراليا 26,865 ریال
  AMD100 يکصد درام ارمنستان 7,021 ریال
  CNY يوان چين 5,095 ریال
  EUR يورو 39,899 ریال
Tehran Fair
٧۵(°F)
Wind ٧(mph)
Pressure ٢۶.٠۵(in)
Visibility ۶.٠(mi)
UV Index 2-Low
Humidity ٢۶.٠۵(in)

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخلفات گسترده شهرداری تهران، تاکید کرد که به‌زودی مستندات و اطلاعات خود را در اختیار مطبوعات قرار خواهد داد.

اصلاح طلبان نیوز _ قاسم میرزایی نیکو با اشاره به عدم تصویب طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در نشست علنی نوبت صبح امروز مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: به هر حال باتوجه به رایی که نمایندگان در جلسه علنی مجلس دادند، ۹۰ نفر از نمایندگان هنوز درباره این مسئله سوالاتی دارند و قانع نشده‌اند و بنابر این تحقیق و تفحص از شهرداری تهران همچنان پایدار است.

او در واکنش به این سوال که باتوجه به عدم تصویب طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران چگونه موضوع تخلفات این سازمان پیگیری خواهد شد، گفت: به هر حال ما در همین مدت نیز باوجود آن‌که کمترین همکاری از سوی شهرداری تهران صورت نگرفت و از ارائه پاسخ و اطلاعات دقیق به سوالات و مطالبات متقاضیان سر باز زد، اما اطلاعات و مستندات فراوانی در اختیار داریم.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر این اساس قصد داریم اطلاعات و مستندات خود درباره تخلفات گسترده شهرداری تهران را در اختیار مطبوعات و رسانه‌ها قرار داده و از این طریق لااقل حرف‌مان را به گوش مردم برسانیم و به گوشه‌ای از مطالبات افکار عمومی پاسخگو باشیم.

نماینده اصلاح‌طلب مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی از موارد تخلفات صورت گرفته از سوی شهرداری تهران، یادآور شد: متاسفانه با لابی گسترده و غیرمعمولی که طی روزهای اخیر ازسوی شهرداری تهران صورت گرفت، امروز این طرح تحقیق و تفحص به تصویب نرسید.

قاسم میرزایی نیکو در پایان تصریح کرد: ازجمله موارد تخلفاتی که در این راستا صورت گرفته این است که مطلع هستیم شهرداری تهران تعدادی از نمایندگان را به سفر زیارتی کربلا اعزام کرده و همینطور یکی از نزدیکان نسبی یکی از اعضای کمیسیون عمران نیز مبلغ هنگفتی تراکم دریافت کرده است و البته موارد دیگری از این تخلفات نیز صورت گرفته که در آینده نزدیک در این رابطه اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

منبع : ایلنا

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار