رفتن به بالا
 • چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
 • الأربعاء ۲۸ ذو الحجة ۱۴۳۸
 • 2017 Wednesday 20 September

  نرخ ارز امروز

  USD دلار آمريکا 33,515 ریال
  GBP پوند انگليس 45,293 ریال
  CHF فرانک سويس 34,876 ریال
  AED درهم امارات متحده عربي 9,125 ریال
  JPY100 يکصد ين ژاپن 30,057 ریال
  CAD دلار کانادا 27,243 ریال
  TRY لير ترکيه 9,613 ریال
  AUD دلار استراليا 26,711 ریال
  AMD100 يکصد درام ارمنستان 7,007 ریال
  CNY يوان چين 5,086 ریال
  EUR يورو 40,112 ریال
Tehran Fair
۶٨(°F)
Wind ۵(mph)
Pressure ٢۶.١٠(in)
Visibility ۶.٠(mi)
UV Index 0-Low
Humidity ٢۶.١٠(in)

در حالی که هواداران پرسپولیس به دنبال فراهم کردن منابع مالی برای پوشش بدهی‌های این باشگاه هستند، پیشکسوت این باشگاه تهدید به تجمع علیه مدیران این باشگاه در جلوی ساختمان وزارت ورزش کرد.

اصلاح طلبان نیوز _ پرسپولیس که با توجه به مشکلات مالی و بدهی مدیران سابق در خطر کسر امتیاز قرار دارد، این روزها با همکاری هواداران خود به دنبال فراهم کردن منابع مالی برای پرداخت این بدهی ها قرار دارد. با این حال برخی از پیشکسوتان این تیم برخلاف موج مثبتی که در پس نتایج این تیم شکل گرفته اکنون باشگاه را تهدید به تجمع جلوی ساختمان وزارت ورزش در صورت عدم دریافت مطالبات خود کرده اند.

بهروز سلطانیدر این باره گفته: این همه پول در این باشگاه رد وبدل می شود اما طلب من ودوستانم که ۲-۳ سال از روی آن گذشته وبا جان دل برای تیم های پایه کار کرده ایم را نمی دهند.

دروازه بان سابق پرسپولیس در ادامه با واکنش منفی به مدیریت این باشگاه توسط علی اکبر طاهری گفت: اگر پول نبود چرا در آخرین سفر پرسپولیس ۱۰۰ نفر را همراه خود بردند؟این اسمش اقتصاد مقاومتی است؟ضمن این که آقایان پشت بردهایی که برانکو برای پرسپولیس می آورد خود را قایم میکنند.طلب ژوزه را ندادند تا امروز به جز اصل طلب ۵ برابرش جریمه بدهند اما ما انگار نه انگار این جا وجود داشته ایم،اگر من ودوستانم نبودیم،پرسپولیسی نبود که آقایان به روی مبل شهرتش تکیه بزنند. برای ما راهی جز تجمع وجود ندارد .اگر شده یک شبانه روز مقابل وزارت خانه اجتماع می کنیم تا شب عیدی حقمان را از باشگاه بگیریم.

منبع : ایلنا

 

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار