رفتن به بالا
 • چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
 • الأربعاء ۲۸ ذو الحجة ۱۴۳۸
 • 2017 Wednesday 20 September

  نرخ ارز امروز

  USD دلار آمريکا 33,515 ریال
  GBP پوند انگليس 45,293 ریال
  CHF فرانک سويس 34,876 ریال
  AED درهم امارات متحده عربي 9,125 ریال
  JPY100 يکصد ين ژاپن 30,057 ریال
  CAD دلار کانادا 27,243 ریال
  TRY لير ترکيه 9,613 ریال
  AUD دلار استراليا 26,711 ریال
  AMD100 يکصد درام ارمنستان 7,007 ریال
  CNY يوان چين 5,086 ریال
  EUR يورو 40,112 ریال
Tehran Fair
٧٠(°F)
Wind ۵(mph)
Pressure ٢۶.٠٨(in)
Visibility ۶.٠(mi)
UV Index 0-Low
Humidity ٢۶.٠٨(in)

مسئول اورژانس شهرستان پردیس با بیان اینکه اتوبوس واژگون شده با ۵۱ مسافر به سوی تهران در حرکت بود گفت: ۱۴ نفر مصدومیت وخیم داشتند که دو نفر مشکوک به ضربه مغزی هستند.

اصلاح طلبان نیوز _ نادر شایان  در خصوص حادثه واژگونی اتوبوس بین‌شهری تهران_پردیس، اظهار داشت: این حادثه در خروجی آزادراه تهران پردیس به سمت تهران رخ داد و طی آن این خودروی مسافربری با ۵۱ مسافر واژگون شده و به کوه برخورد می کند.

وی گفت: از این تعداد مسافر ۲۸ نفر از آنها با مصدومیت‌های متفاوت روبرو شده بودند.

شایان افزود: از ۲۸ حادثه ‌دیده ۱۴ نفر از این مجروحین نیاز به بستری در بیمارستان ها داشتند که با استفاده از ۱۰ دستگاه خودرو اورژانس، اتوبوس آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.

مسؤول پایگاه اورژانس شهرستان پردیس ادامه داد: تعداد ۱۴ بیمار دیگر نیز به درمان سرپایی نیاز داشتند که هفت نفر با اتوبوس آمبولانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی اضافه کرد: دو نفر از بیمارانی که وخامت حال بیشتری داشتند و با توجه به مشکوک به ضربه مغزی بودن آنها، و نیاز به زودتر به بیمارستان برسند به همین دلیل با درخواست بالگرد به بیمارستان امام خمینی(ره) منتقل شدند.

شایان در خصوص اینکه بیشترین مجروحیت از چه ناحیه‌هایی بوده، اظهار کرد: جراحت از ناحیه کتف، سینه و دست بیشترین موارد آسیب بوده است و همگی مجروحان با حضور دستگاه‌های امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار