رفتن به بالا
 • جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
 • الجمعة ۱ محرم ۱۴۳۹
 • 2017 Friday 22 September

  نرخ ارز امروز

  USD دلار آمريکا 33,570 ریال
  GBP پوند انگليس 45,292 ریال
  CHF فرانک سويس 34,566 ریال
  AED درهم امارات متحده عربي 9,138 ریال
  JPY100 يکصد ين ژاپن 29,857 ریال
  CAD دلار کانادا 27,211 ریال
  TRY لير ترکيه 9,580 ریال
  AUD دلار استراليا 26,865 ریال
  AMD100 يکصد درام ارمنستان 7,021 ریال
  CNY يوان چين 5,095 ریال
  EUR يورو 39,899 ریال
Tehran Fair
٧۵(°F)
Wind ٧(mph)
Pressure ٢۶.٠۵(in)
Visibility ۶.٠(mi)
UV Index 2-Low
Humidity ٢۶.٠۵(in)

اصلاح طلبان نیوز _ غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون برنامه  وبودجه مجلس با انتقاد از هجمه های اخیر علیه مجلس به بهانه مصوبه حقوق مدیران،گفت: بعضی ها در جامعه به صورت کلی دوست دارند پشت بلندگو صحبت کنند حالا یک فرصتی برای آنها فراهم شده تا حرف بزنند و اینکه موضوع صحبتشان مجلس باشد یا دولت […]

اصلاح طلبان نیوز _ غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون برنامه  وبودجه مجلس با انتقاد از هجمه های اخیر علیه مجلس به بهانه مصوبه حقوق مدیران،گفت: بعضی ها در جامعه به صورت کلی دوست دارند پشت بلندگو صحبت کنند حالا یک فرصتی برای آنها فراهم شده تا حرف بزنند و اینکه موضوع صحبتشان مجلس باشد یا دولت خیلی برایشان فرق نمی کند.
وی تصریح کرد: این داستان نشان داد که آقایان به دنبال حرف زدن هایشان هستند در غیر اینصورت با توجه به متن مصوبه با این سرو صدا ها تنها دودش در چشم مناطق عملیاتی، مرزی و محروم رفته و هیچ اتفاق دیگری نیفتاده است. ما پیش از این در مورد حقوق مدیران صحبت کردیم اما وقتی یکسری آدم سیاسی یکدفعه با هم اظهار نظر می کنند قطعا به دنبال موضوع دیگری هستند. در غیر اینصورت حقوقها که پیش از این تعیین و تکلیف شده بود.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به هدف این هجمه ها، تاکید کرد: به نظر می رسد می خواهند فضا را انتخاباتی کنند. آنها با چهره ها نتوانستند این کار را کنند و حالا سعی می کنند با موضوعات فضای انتخاباتی را شکل بدهند.
تاجگردون همچنین در خصوص بیانیه احمدی نژاد مبنی بر عدم تحویل خزانه خالی به دولت روحانی، گفت: احمدی نژاد در چهار سال گذشته می توانست این بیانیه را بدهد اما به نظر می رسد که با این اقدامات از فرصت استفاده می کند تا خود را در فضا نگه دارد.
وی تصریح کرد: البته احمدی نژاد کار درستی هم می کند چون اصولگرایان او را محو کرده اند اما ایشان تمایل دارد که حضور داشته باشد و به این زبان یا آن زبان می خواهد خود را در صحنه نگه دارد.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه خاطرنشان کرد: احمدی نژاد می توانست چهار سال پیش هم این حرفها را بزند و جواب هم بگیرد. این عددها رسمی است و پول رفته و خزانه خالی کاملا مشهود بود. در سال ۹۲ وقتی که آقای روحانی دولت را تحویل گرفت کسری شدیدی در تراز مالی کشور داشتیم؛ رکود مشهود بود و تورم مشخص. این حرفها را هیچ کس قبول ندارد اما او می خواهد در صحنه حضور داشته باشد و این حرفها هم یک بهانه برای حضور او است.
منبع : اعتماد آنلاین

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار