رفتن به بالا
 • یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
 • الأحد ۲۸ شوال ۱۴۳۸
 • 2017 Sunday 23 July

  نرخ ارز امروز

  USD دلار آمريکا 32,670 ریال
  GBP پوند انگليس 42,461 ریال
  CHF فرانک سويس 34,544 ریال
  AED درهم امارات متحده عربي 8,892 ریال
  JPY100 يکصد ين ژاپن 29,386 ریال
  CAD دلار کانادا 26,053 ریال
  TRY لير ترکيه 9,236 ریال
  AUD دلار استراليا 25,869 ریال
  AMD100 يکصد درام ارمنستان 6,827 ریال
  CNY يوان چين 4,828 ریال
  EUR يورو 38,086 ریال
Tehran Fair
٧٩(°F)
Wind Calm
Pressure ٢۵.٩٢(in)
Visibility ۶.٠(mi)
UV Index 0-Low
Humidity ٢۵.٩٢(in)

اصلاح طلبان نیوز _ غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون برنامه  وبودجه مجلس با انتقاد از هجمه های اخیر علیه مجلس به بهانه مصوبه حقوق مدیران،گفت: بعضی ها در جامعه به صورت کلی دوست دارند پشت بلندگو صحبت کنند حالا یک فرصتی برای آنها فراهم شده تا حرف بزنند و اینکه موضوع صحبتشان مجلس باشد یا دولت […]

اصلاح طلبان نیوز _ غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون برنامه  وبودجه مجلس با انتقاد از هجمه های اخیر علیه مجلس به بهانه مصوبه حقوق مدیران،گفت: بعضی ها در جامعه به صورت کلی دوست دارند پشت بلندگو صحبت کنند حالا یک فرصتی برای آنها فراهم شده تا حرف بزنند و اینکه موضوع صحبتشان مجلس باشد یا دولت خیلی برایشان فرق نمی کند.
وی تصریح کرد: این داستان نشان داد که آقایان به دنبال حرف زدن هایشان هستند در غیر اینصورت با توجه به متن مصوبه با این سرو صدا ها تنها دودش در چشم مناطق عملیاتی، مرزی و محروم رفته و هیچ اتفاق دیگری نیفتاده است. ما پیش از این در مورد حقوق مدیران صحبت کردیم اما وقتی یکسری آدم سیاسی یکدفعه با هم اظهار نظر می کنند قطعا به دنبال موضوع دیگری هستند. در غیر اینصورت حقوقها که پیش از این تعیین و تکلیف شده بود.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به هدف این هجمه ها، تاکید کرد: به نظر می رسد می خواهند فضا را انتخاباتی کنند. آنها با چهره ها نتوانستند این کار را کنند و حالا سعی می کنند با موضوعات فضای انتخاباتی را شکل بدهند.
تاجگردون همچنین در خصوص بیانیه احمدی نژاد مبنی بر عدم تحویل خزانه خالی به دولت روحانی، گفت: احمدی نژاد در چهار سال گذشته می توانست این بیانیه را بدهد اما به نظر می رسد که با این اقدامات از فرصت استفاده می کند تا خود را در فضا نگه دارد.
وی تصریح کرد: البته احمدی نژاد کار درستی هم می کند چون اصولگرایان او را محو کرده اند اما ایشان تمایل دارد که حضور داشته باشد و به این زبان یا آن زبان می خواهد خود را در صحنه نگه دارد.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه خاطرنشان کرد: احمدی نژاد می توانست چهار سال پیش هم این حرفها را بزند و جواب هم بگیرد. این عددها رسمی است و پول رفته و خزانه خالی کاملا مشهود بود. در سال ۹۲ وقتی که آقای روحانی دولت را تحویل گرفت کسری شدیدی در تراز مالی کشور داشتیم؛ رکود مشهود بود و تورم مشخص. این حرفها را هیچ کس قبول ندارد اما او می خواهد در صحنه حضور داشته باشد و این حرفها هم یک بهانه برای حضور او است.
منبع : اعتماد آنلاین

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار