رفتن به بالا
 • یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
 • الأحد ۲۸ شوال ۱۴۳۸
 • 2017 Sunday 23 July

  نرخ ارز امروز

  USD دلار آمريکا 32,670 ریال
  GBP پوند انگليس 42,461 ریال
  CHF فرانک سويس 34,544 ریال
  AED درهم امارات متحده عربي 8,892 ریال
  JPY100 يکصد ين ژاپن 29,386 ریال
  CAD دلار کانادا 26,053 ریال
  TRY لير ترکيه 9,236 ریال
  AUD دلار استراليا 25,869 ریال
  AMD100 يکصد درام ارمنستان 6,827 ریال
  CNY يوان چين 4,828 ریال
  EUR يورو 38,086 ریال
Tehran Fair
٧٩(°F)
Wind Calm
Pressure ٢۵.٩٢(in)
Visibility ۶.٠(mi)
UV Index 0-Low
Humidity ٢۵.٩٢(in)

احمد خرم وزیر دولت اصلاحات معتقد است روحانی در مصاحبه تلویزیونی اخیر صراحت بیشتری به خرج داده و سخنانش روی مردم اثر کرده است

اصلاح طلبان نیوز: حمد خرم وزیر دولت اصلاحات معتقد است روحانی در مصاحبه تلویزیونی اخیر صراحت بیشتری به خرج داده و سخنانش روی مردم اثر کرده است.
احمد خرم در گفت و گو با خبرنگار سیاسی «انتخاب» در رابطه با مصاحبه تلویزیونی رئیس جمهور اظهار کرد: روحانی توضیحات کامل و جامعی در رابطه با مسائل کشور از جمله برجام داد اما موج مخالفان دولت آنقدر زیاد است و آنقدر ابراز قدرت و رسانه ای در اختیار دارند که می توانند چندین برابر تبلیغ سوء کند.
وی افزود: با این وجود رئیس جمهوری درباره مسایل داخلی هم توانست تا حدودی به برخی از نگرانی هایی که برای مردم به وجود آوردند پاسخ دهد.
خرم با بیان اینکه یکی از نقاط ضعف دولت روحانی بحث اطلاع رسانی است، گفت: متاسفانه روی بحث اطلاع رسانی سرمایه گذاری نشده است، اطرافیان ایشان هم اعم از دفتر و وزرا به کار خود مشغولند و از نگاهی که صبح تا شب به مردم القا می شود بر نمی ایند.
روحانی در مصاحبه اخیر صراحت بیشتری داشت / نیروهای روحانی باید به صورت اینترنتی و تلفنی مردم را روشن کنند / مخالفان بیکارند و صبح تا علیه دولت می نویسند
این فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: مخالفان بیکارند، به همین خاطر همه وقتشان را صرف تخریب دولت می کنند. بنابراین گاهی آقای روحانی ناگزیر است بخشی از وقتش را برای پاسخگویی به این دوستان بگذارد.
خرم ادامه داد: مسلما هر بار که روحانی صحبت می کند روی قشری از مردم اثر می کند ولی اینکه فکر کنیم یک مصاحبه و یک سخنرانی می تواند تمام آن نگاه های منفی را از بین ببرد امکان پذیر نیست. مخالفان چون بیکارند می توانند صبح تا شب مطلب بنویسند و فکر مردم را مخدوش کنند. رئیس جمهوری با اینکه باید به کارهای اجرایی بپردازد باید در چنین فضای مسمومی به تخریب مخالفان پاسخ دهد، از این رو باید گروه هایی را تشکیل دهند که با مردم در تماس باشند.
وی همچنین با ابراز خرسندی از صراحت بیشتر رئیس جمهوری در مصاحبه شب گذشته خاطرنشان کرد: روحانی با این مصاحبه توانست بخشی از جامعه را قانع کند. باید این مصاحبه ها زیاد شود و کسانی غیر از رئیس جمهوری هم باید وقتشان را به این کار اختصاص دهند. به صورت اینترتتی و یا تلفنی با مردم در ارتباط باشند و مردم را روشن کرد. باید سازوکاری باشد تا ابهامات مردم برطرف شود تا تبلیغات منفی مخالفان خنثی شود.

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار